İnsan Kaynakları

SİMSOFT'ta YAŞAM

Şirketimizi gelecek yıllara taşıyacak en değerli sermayemizin çalışanlarımız olduğu bilinci ile, çalışanlarımızın yaratıcılıklarını ortaya koyabilmelerine imkân tanıyan, sürekli gelişimi destekleyen, çalışan mutluluğu odaklı etkin bir çalışma ortamı yaratmak “Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi” anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. 


Bu anlayış ile SİMSOFT’un hedeflerine ve değerlerine coşku ve heyecanla katkı sağlama amacında olan, takım bilinciyle hareket eden motivasyonu yüksek sonuç odaklı çalışanlarımız ile stratejik insan kaynakları sistemleri geliştiriyor, sürekli iyileştirmeler yapıyoruz.

Çalışan Deneyimi


Çalışanlarımızın memnuniyetini, motivasyonlarını ve şirkete bağlılıklarını arttırmak amacıyla çalışanlarımıza çeşitli alanlarda ayrıcalıklar tanıyoruz.


Yemek / Market Kartı
Ulaşım Desteği
Özel Sağlık Sigortası
Başarı ve Hizmet Ödülleri
Çalışana Özel Sosyal Etkinlik Bütçesi
Doğum Günü, Evlilik vb. Özel Günlerde Hediyeler
Çeşitli Sosyal Yardımlar

Sosyal Etkinlikler


Çalışanlarımız arasında iletişim, etkileşim, paylaşım ve takım çalışması kültürünü etkin kılmak adına çeşitli sosyal aktiviteler ve organizasyonlar düzenliyoruz.

YETENEK YÖNETİMİ

SİMSOFT’un vizyon ve misyonu ışığında, stratejik insan kaynakları uygulamaları geliştirmek, tüm operasyonlarda etkin insan kaynakları sistemlerinin uygulanmasını sağlamak için işe alım ve oryantasyon süreçlerinden başlayarak en iyi çalışan deneyimini sunmak gayretiyle, çalışan motivasyonu ve memnuniyetini odak noktasında tutan çalışmalar yapıyoruz.


Etkin bir işe alım süreciyle, işin gerektirdiği yetkinliklere (bilgi, beceri, davranış) sahip, şirketimizin değerlerini benimseyip yeni katkılar sağlayacak gelecek vadeden ve fark yaratan yetenekleri istihdam ediyoruz. 

Kariyer Yolculuğu

İnsan kaynakları sistemlerimizle, çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerini destekliyor ve her çalışanımızın kişisel gelişim yolunda şirketimizde çalıştığı süre boyunca mesafe katetmesini hedefliyoruz. Bu doğrultuda; çalışanlarımızın bilgi, beceri ve davranışlarını en iyi şekilde kullanılabilmelerine olanak sağlayan Kariyer Yolculuklarını planlıyoruz. 


Kariyer planlama sistemimizle, her bir çalışanımızın, işe girişinde ve sonrasında Simsoft çalışma hayatı boyunca hangi adımlardan geçeceği ve hangi kriterlere göre bir başka pozisyona yükseleceğini belirliyor, bu yolculukta onları pozisyonların gerektirdiği bilgi/beceri, problem çözme, sorumluluk düzeylerini geliştiren eğitimlerle destekliyoruz.

Aday Mühendislik ve Staj Programları

Yeni nesil teknolojilerle, alanında iddialı problemlere etkin ve yaratıcı çözümler bulan, deneyimli ve yetkin ekiplerimizle birlikte çalışma ayrıcalığını sunduğumuz Aday Mühendislik ve Staj Programları ile genç yetenekleri şirketimize kazandırıyoruz.


Aday Mühendislik ve Staj Programları ile iş hayatına bir adım önde ve doğru rehberlikle başlayabilir hem kendi kariyerinizi hem de Simsoft’un geleceğini bizimle birlikte inşa edebilirsiniz.

SimEDU AKADEMİ


Entelektüel sermayemizin temelini bilgi, deneyim ve sürekli öğrenme hevesi oluşturmaktadır.


Tüm çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlayacak eğitim ve mentorluk programlarını yürütüyor, geleceğe hazırlıklı olabilmek ve değişime hızla uyum sağlayabilmek için çalışanlarımızın ihtiyaç duydukları yeni nesil öğrenme modellerini aktif olarak kullanıyoruz. 

İŞ BAŞVURULARI

Simsoft ailesine katılmak için; açık pozisyonlarımızı güncel olarak LinkedIn ve Kariyer.net şirket sayfamızdan takip edebilirsiniz.